BALKON UZATMA MODELLERİ | İZMİR TERAS VE BALKON UZATMA

Duyurular ve Haberler

BALKON UZATMA MODELLERİ | İZMİR TERAS VE BALKON UZATMA


BALKON UZATMA MODELLERİ | İZMİR TERAS VE BALKON UZATMA

TERAS VE BALKON UZATMA MODELLERİ

İnşaat alanında tadilat ve dekorasyon yapan firma olarak DEKORASYON DÜNYASI; 1986 yılından bu yana EGE bölgesi başta olmak üzere İzmir'den tüm TÜRKİYE'de TADİLAT ve DEKORASYON yaptırmak isteyen müşterilerimize temelden inşaat'ın yanında iç ve dış dekorasyon fikirleri alanında sağlıklı ve güven içerisinde yaşayacakları; kişiye özel tasarlanış kaliteli ve hesaplı dekorasyonlarla hizmet vermekteyiz.
 0232 484 1105 
 0542 211 0141

 Balkon uzatma ve taras yapımı ile ilgili görsellerimiz için TIKLAYINIZ.

 

 

Meskenlerin eski ve mevcut balkonları genellikle dar ve küçük yapılarda yapılıyor. Balkonlar maalesef oda planları çıkarılırken geniş tutma babında balkon mesafelerinde alınmaktadır bu da balkonların genellikle küçük kalmasına sebebiyet veriyor.

 

 

 

Plan aşamasında küçülen balkonlar ileride kullanım açısından büyük sorunlar çıkarmaktadır. Mesken sahiplerinin daire içerisinde kiler alanları olmadığı taktirde balonları bu sebeple kullandıkları taktirde balkonda alan yetersiz kalıyor. Tüm bu sorunlardan dolayı balkonları uzatmak gerekli kalıyor.
Fakat balkon uzatmaları yapılırken amaç balkonu geniş tutmaktan ziyade çevresel sağlamlık göz önünde bulundurularak ara katlarda ise kat ağırlığını dengelemek veya uzatılacak balkonun kat orantısına uymasını sağlamak gerekli.
Sizlerde evinizinde balkon uzatma uygulaması yapmak için bizimle çalışabilirsiniz. Yapmış olduğumuz referanslarla sizlere kaliteli ve sağlam işçiliğimizden ödün vermeden hizmetler vermekteyiz. Balkon uzatma ve taras yapımı ile ilgili görsellerimiz için
TIKLAYINIZ.

 

 

  BİZ, izmirde komple ev tadilatı yapan, izmirde full anahtar teslim tadilat yapan, izmirde komple iş yeri tadilatı yapan, izmirde banyo ve mutfak adilatı yapan. izmirde dışcephe mantolama ve çatı tadilatı yapan, izmirde kuyumcu dekorasyonu yapan, eczane, restaurant, otel, ofis, okul, hastane ve benzeri kurum tadilatları, ofis mobilyası yapımı, anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleri, dış cephe mantolama ve izolasyon ayrıca izmirde özel tasarım mobilyalar üreterek, iç mimari tasarım alanında da size özel çözümler sunan tadilat ve dekorasyon firmasıyız.
Bizler ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz İNSTAGRAM ve YOUTUBE hesabıma göz atabilirsiniz.
   Vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim ayrıca verdiğim bilgiler de sizlere yardımcı olduysa ne mutlu bana. Her işinizde kolaylıklar olsun hoşça kalın.:)

__________________________________________________________________________________________________________
İZMİR DEKORASYON DÜNYASI 
olarak hazırlamış olduğumuz fikir yazımızı okuduğunuz için
çok teşekkür ederiz. Sizlerde bu tarz ve dahi nice DEKORASYON UYGULAMALARINA 
sahip olmak ve yaptırmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz bilgiler ile bizimle iletişime geçmek için TIKLAYINIZ. Hoşça kalın...

0232 484 1105  0542 211 0141  @izmirdekorasyondunyasi  //izmirdekorasyondunyasi
_______________________________________________________________________________________________

 

 

 

İzmirde tadilat yapan firmalar / İzmirde dekorasyon firmaları / İzmirde mutfak tadilatı yapan firmalar
İzmirde banyo tadilatı yapan firmalar / İzmirde anahtar teslim tadilat yapan firmalar / Yeni dekorasyon fikirleri
Yeni dekorasyon modelleri / İzmirde dış cephe yalıtım firmaları / Tadilat yaparken nelere dikkat etmeliyiz / İzmirde balkon uzatma / izmirde balkon ve tras yapan firmalar.


E bültene Abone Ol

Tüm Kampayalar Hakkında İlk sizin Bilginiz Olsun!